Jesteś świadkiem ważnego lub ciekawego wydarzenia?

Wyślij informację SMS-em na numer 510 094 722* o treści:

  • co, gdzie, kiedy się wydarzyło,
  • swoje imię i nazwisko lub nick

lub

WYPEŁNIJ SZYBKI I PROSTY FORMULARZ

*SMS wg cennika operatora

Jubileusz: pierwsza dekada Centrum Informatyki

Typ: Kraj
Utworzone: piątek, 13 stycznia 2012 Autor: Maciej Dorosiński Źródło: portal górniczy

Według, niektórych piątek 13-ego to dzień pechowy. Przesądów tych z pewnością nie uznają zarząd i pracownicy spółki Centrum Informatyki, którzy dzisiaj w chorzowskim Teatrze Rozrywki świętowali jubileusz 10-lecia firmy. Poza załogą w uroczystościach wzięli również udział zaproszeni goście.

Ogółem jubileusz spółki, która należy do Grupy Kapitałowej Kompanii Węglowej, świętowało ponad 200 osób. Przybyłych gości, we foyer chorzowskiego teatru, witali prezes Centrum Informatyki Piotr Kuśka oraz wiceprezes Włodzimierz Przybyła, którzy w tym samym miejscu odbierali życzenia i drobne upominki. Ciekawy prezent na ręce zarządu przekazał Bernard Bugla, dyrektor kopalni Bolesław Śmiały. Była nim sporych rozmiarów statuetka górnika wykonana z węgla.

Po przywitaniu gości rozpoczęła się część oficjalna uroczystości. Prezes Piotr Kuśka przypomniał historię powstania Centrum Informatyki oraz sukcesy jakimi może pochwalić się firma, która jest jest odpowiedzialna za usługi informatyczne w Kompanii Węglowej. Później głos zabrała Joanna Strzelec-Łobodzińska, prezes KW, która dziękowała za współpracę oraz życzyła dalszych sukcesów. Prezes Kompanii zaakcentowała również, że 10 lat w informatyce to jak jedna epoka i, że ta dziedzina wymaga nieustannego rozwoju, że względu na dynamikę zmian jakie ją cechują.

Zarząd Centrum Informatyki przy okazji swojego jubileuszu odebrał również certyfikat ISO 270001:2007, który zaświadcza o tym, że w spółce stosuje się międzynarodową normę standaryzującą systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

W programie uroczystości poza częścią oficjalną znalazł się także spektakl muzyczny. Aktorzy z chorzowskiego teatru dla pracowników spółki oraz zaproszonych gości zaprezentowali spektakl pt.: "Sylwester na bis".

W galerii: Jubileusz 10-lecia Centrum Informatyki. Chorzów, 13 stycznia 2012 r. (zdjęcia: Maciej Dorosiński - nettg.pl)

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Akceptuję regulamin serwisu Zapisz mnie do newslettera
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Często czytane

Mniej białych hełmów...

sobota, 12 maja 2012

Likwidację dwóch szczebli zarządzania zakłada projekt zmian organizacyjnych w kopalniach Katowickiego Holdingu czytaj całość

KHW: Centrum Usług Wspólnych już działa

poniedziałek, 14 maja 2012

Centrum Usług Wspólnych od poniedziałku (14 maja) oficjalnie zaczęło funkcjonować w strukturze Katowickiego czytaj całość

Brzeszcze: pożar endogeniczny na poziomie 700

poniedziałek, 21 maja 2012

Sześć zastępów ratowniczych bierze udział w akcji gaszenia podziemnego pożaru w kopalni Brzeszcze w czytaj całość

Śląsk: nie żyje górnik, potrąciła go kolejka

sobota, 12 maja 2012

Do tragicznego wypadku doszło – 12 maja - w KWK Wujek-Śląsk, w Ruchu Śląsk. 37-letni górnik, potrącony przez czytaj całość

Makoszowy: przysypany górnik nie żyje

czwartek, 10 maja 2012

Górnik, który dziś (10 maja) został – w wyniku zawału - przysypany skałami w kopalni Sośnica-Makoszowy nie czytaj całość