Ta strona używa plików cookie. Jeżeli pozostajesz na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

Najnowsze tweety:

https://twitter.com/nettgpl


reklama
Flottweg_700x100_FLO-15199_WEB-Banner-Bergbau-Polen

PGE wprowadziła nowe taryfy dla firm

Typ: Kraj
Utworzone: środa, 8 kwietnia 2009 Autor: toj - nettg.pl
reklama
Polska Grupa Energetyczna (PGE) rozszerzyła od kwietnia br. ofertę dla małych i średnich firm na teren całego kraju – podało biuro prasowe firmy.

- Oferta PGE stanowi odpowiedź na obecną sytuację gospodarczą oraz realizowane przez wiele firm programy zmierzające do redukcji kosztów. Obecnie wszystkie małe i średnie firmy mogą dołączyć do grona klientów PGE i korzystać z najatrakcyjniejszych w kraju stawek za energię elektryczną – głosi komunikat prasowy PGE,

W celu maksymalnego dostosowania oferty do potrzeb klientów w ramach oferty przygotowane zostały propozycje dla różnej wielkości firm prowadzących różny charakter działalności.
Są to Taryfy: Wygodna, Przedsiębiorcza, Nocna, Standardowa, Korzystna raz Aktywna.

Oferta PGE dostępna jest dla wszystkich klientów w Polsce. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z oferty PGE będą mogli zaoszczędzić przeciętnie od kilku do kilkunastu procent rocznie w zależności od taryfy i dotychczasowego dostawcy.

Zmiana sprzedawcy na PGE oraz skorzystanie z oferty dla małych i średnich firm wpłynąć może na zmniejszenie kosztów ich funkcjonowania, związanych z energią elektryczną. Dodatkowym atutem oferty jest gwarancja ceny do końca 2009 roku.
© Materiał chroniony prawem autorskim Regulamin
reklama

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz
Akceptuję regulamin serwisu
Przepisz tekst z obrazka:
UMJAD
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.
reklama
220x100_cbidgp

reklama

Najnowsze komentarze

reklama